سوالات خود را از طریق تلگرام ما و یا فرم تماس بیان کنید | اتوگرام تنها از طریق ویندوز و مرورگر گوگل کروم قابل اجراست
تنظیمات ایمن ۱۳۹۷-۹-۷ ۱۳:۵۳:۰۹ +۰۰:۰۰

در این بخش نحوه استفاده صحیح و ایمن از اتوگرام را بیان می کنیم، در اثر زیاده روی و رعایت نکردن این دستور العمل ها ممکن است به صورت موقت از انجام یک فعالیت در اینستاگرام منع یا بلاک شوید پس لازم است این دستورات را به دقت رعایت کنید. سوالات خود را می توانید از طریق فرم تماس برای پشتیبانی ارسال کنید.

(مشاهده قوانین اتوگرام)

روی هر متن کلیک کنید تا دستورالعمل ها ظاهر شود

انواع خطاها در اینستاگرام و معنی آن ها

Hard Rate Limit: بلاک شدن طولانی مدت (چند روز)، باید چند روز صبر کنید تا رفع شود.

Rate Limit: بلاک شدن کوتاه مدت (چند ساعت)، باید چند ساعت صبر کنید تا رفع شود.

Unknown Error: در برخی مواقع به دلیل اختلال در خود اینستاگرام ممکن است لایک خودکار اتوگرام دچار وقفه شود، در این حالت این افزونه را نصب و فعال کنید(آی پی های مختلف را امتحان کنید معمولا Canada).

Hang or Freeze: گاهی اوقات به دلیل استفاده مداوم، تغییر تنظیمات به صورت مکرر و یا… ممکن است اتوگرام گیر کرده یا به عبارت دیگر بدون نمایش خطا فعالیت نکند. در این حالت بایستی وارد تنظیمات گوگل کروم و بخش افزونه ها شوید و اتوگرام را رفرش کنید.

در اینستاگرام برای هر فعالیتی (فالو،آنفالو،لایک،کامنت) محدودیتی در نظر گرفته شده که در صورت عدم رعایت به صورت موقت از انجام آن منع می شوید

این محدودیت ها عبارت اند از لایک: روزانه ۲۰۰۰ ، فالو: روزانه ۱۰۰۰ ، آنفالو: روزانه ۱۵۰۰ ، کامنت: روزانه ۵۰۰ که برای هر کس بسته به عمر حساب کاربری، تعداد فالور ها و … متفاوت است.

بنابراین با استفاده از اتوگرام نباید روزانه بیش از ۱۰۰۰ لایک ، ۵۰۰ فالو ، ۸۰۰ آنفالو و ۲۵۰ کامنت بگذارید چرا که ممکن است به صورت موقت (سه روز تا یک هفته!) بلاک شوید.

نکته: اینستاگرام اجازه فالو کلی بیش از ۷۰۰۰ نفر را نمی دهد، بنابراین بایستی پیش از فالو کردن افراد جدید افراد قبلی را آنفالو کنید.

اکانت هایی که جدید ساخته می شوند محدودیت بیشتری دارند مخصوصا در روز های اول

هنگامی که اکانت جدید می سازید تا یک هفته نباید روزانه هیچ فعالیتی را بیش از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد انجام دهید چرا که ممکن است اکانت شما به عنوان اسپم شناخته شده و به طور کامل بسته شود!
 سپس می توانید فعالیت خود را به تدریج افزایش دهید.

در اینستاگرام برای سرعت انجام هر فعالیت نیز محدودیت وجود دارد که باید رعایت کنید

شما نباید تنظیمات سرعت اتوگرام را برای فالو: کمتر از یکی در ۵۰ ثانیه ، لایک یکی در ۱۰ ثانیه و کامنت یکی در ۷۰ ثانیه بیاورید چراکه ممکن است بلاک شوید اما این بار به مدت چند ساعت خواهد بود.

جهت ایمنی بیشتر از زمان های خواب استفاده کنید مخصوصا برای فالو و کامنت

وارد بخش زمان های خواب شوید و ۱۰ دقیقه اول هر ساعت را برای فالو همچنین ۱۵ دقیقه اول هر ساعت را برای کامنت زمان خواب قرار دهید، یعنی برای تمام ساعات روز  زمان شروع را ابتدای هر ساعت و زمان پایان را ۱۰ دقیقه یا ۱۵ دقیقه بعد قرار دهید، به عنوان مثال زمان شروع ۱۲:۰۰ و زمان پایان ۱۲:۱۰

بهتر است تمام عملکردهای اتوگرام را به صورت همزمان فعال نکنید

هیچگاه نباید به صورت همزمان هر چهار عملکرد اتوگرام فعال باشد چرا که ممکن است دچار بلاک موقتی شوید، بنابراین بایستی عملکرد ها را دو به دو در حالت خواب قرار دهید به عنوان مثال وقتی فالو و لایک خودکار فعال است، آنفالو را در حالت خواب قرار دهید.