سوالات خود را از طریق تلگرام ما و یا فرم تماس بیان کنید | اتوگرام تنها از طریق ویندوز و مرورگر گوگل کروم قابل اجراست
قوانین و مقررات ۱۳۹۷-۵-۸ ۲۱:۲۲:۵۵ +۰۰:۰۰

با ثبت نام در سایت اتوگرام شما قوانین ما را قبول کرده اید، ما حق هرگونه تغییر در این قوانین را بدون اطلاع قبلی خواهیم داشت

 

  اتوگرام هیچ گونه قرار داد و وابستگی ای با اینستاگرام، سایت ها و سایر شبکه های اجتماعی ندارد.

  اتوگرام برای ارتقاء و تبلیغ محصولات، برند ها و یا حساب شخصی افراد در اینستاگرام ساخته شده و تابع قوانین اینستاگرام می باشد.

  اتوگرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر قانونی و مجرمانه افراد از نرم افزار نخواهد داشت، تمام مسئولیت حقوقی و هر گونه پیامد ناشی از انجام این گونه فعالیت ها بر عهده شخص یا اشخاص استفاده کننده خواهد بود.

  اگر حساب اینستاگرام شما در اثر رعایت نکردن تنظیمات ایمن به صورت موقت مسدود شود ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت.

  برای استفاده از اتوگرام باید اطلاعات حساب کاربری خود را در اینستاگرام وارد کنید؛ ما به پسوورد حساب شما دسترسی نداریم و هیچگاه این اطلاعات را از شما درخواست نخواهیم کرد.

  تمامی افراد استفاده کننده اعم از کسانی که لایسنس رایگان را دریافت کرده و یا لایسنس را خریداری کرده اند حق دارند هر گونه مشکل اساسی ، باگ و … را به اطلاع ما برسانند تا تیم ما در اسرع وقت این مشکلات را برطرف کنند و در صورتی که این مشکل اساسی بوده و منجر به از کار افتادن نرم افزار برای مدت ۲۴ ساعت یا بیشتر شود میتوانید از پشتیبانی سایت تقاضا کنید تا زمان از دست رفته را به مدت لایسنس شما اضافه کند.

  توجه داشته باشید که تمامی حقوق نرم افزار اتوگرام محفوظ بوده و حق هرگونه دستکاری در فایل ها، تصرف و یا فروش فایل به صورت جداگانه را ندارید و این اعمال شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.