خانه » ربات اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام » بخش های مختلف نرم افزار اتوگرام بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

بخش های مختلف نرم افزار اتوگرام بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام

بدون شک نرم افزار اتوگرام یکی از بهترین و سریعترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام محسوب شده و دارای تنظیمات و بخش های فراوانی است که در ادامه توضیحات مربوط به هر بخش بیان خواهد شد.

بخش عملگر های مخزن: در این بخش می توانید منابع مختلفی که برای جمع آوری فالو انتخاب کرده اید را مشاهده کنید.

بخش بکاپ/ریستور: در این بخش شما می توانید از تمام تنظیمات و فعالیت هایی که ربات انجام داده یک خروجی تهیه کنید تا در صورت حذف شدن اطلاعات در اثر تعویض ویندوز و یا تعویض اکانت اطلاعات را دوباره بازیابی کنید.

بخش لیست سفید: در این بخش با نوشتن نام افراد آن ها را در لیست سفید قرار می دهید تا ربات به صورت خودکار آن ها را آنفالو نکند.

ربات اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام

بخش زمان های خواب: در این قسمت شما می توانید برای هر کدام از فعالیت های ربات زمان خواب تعیین کنید، به عبارت دیگر ربات در زمان هایی که شما تعیین می کنید فعالیت نخواهد کرد، این بخش برای امنیت بیشتر و جلوگیری از بلاک شدن شما قرار داده شده بنابراین بهتر است از این بخش نیز استفاده کنید مخصوصا برای فالو و کامنت.

ربات اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام

بخش تنظیمات: در این قسمت محدودیت تعداد فعالیت در ۲۴ ساعت و فاصله زمانی فالو، آنفالو و جمع آوری مخزن را تنظیم می کنید، بهترین تنظیمات: محدودیت مخزن ۵۰۰، محدودیت ۲۴ ساعته فالو ۵۰۰ و آنفالو ۸۰۰ فاصله زمانی فالو و آنفالو را نیز بر روی ۵۰ تا ۶۰ ثانیه قرار دهید.

ربات اینستاگرام اتوگرام

بخش فیلترهای فالو: در این قسمت می توانید تعیین کنید که افرادی که ربات فالو می کند چه تعداد پست، فالوور یا فالویینگ داشته باشند، اکانت آن ها از چه نوعی باشد و … همچنین در قسمت لیست سیاه بیوگرافی مشخص می کنید که اگر در بیوگرافی یک فرد کلمه خاصی وجود داشت او را فالو نکند.

ربات اینستاگرام اتوگرام

بخش آنفالو: در این قسمت می توانید تعیین کنید که ربات افراد را چه مدت بعد از فالو کردن آنفالو کند همچنین افرادی که بک فالو داده اند را آنفالو نکند.

ربات اینستاگرام اتوگرام

بخش لایک: در این بخش می توانید هشتگ هایی که برای حمع آوری لایک انتخاب کرده اید مشاهده کنید، همچنین می توانید تعیین کنید که ربات پست های افرادی که فالو کرده اید را لایک کند یا هشتگ ها را، بهترین تنظیمات برای لایک: فاصله زمانی ۱۵، فاصله زمانی بعد از خطا ۶۰ و محدودیت ۲۴ ساعته ۱۷۰۰.

ربات اینستاگرام اتوگرام

بخش کامنت: در این بخش کامنت های دلخواه خود را تایپ کرده و بر روی افزودن کلیک کنید، همچنین می توانید هشتگ هایی را که برای جمع آوری کامنت استفاده می شود مشاهده کنید، بهترین تنظیمات برای کامنت: فاصله زمانی ۷۰، فاصله زمانی بعد از خطا ۱۲۰، محدودیت ۲۴ ساعته کمتر از ۵۰۰.

ربات اینستاگرام اتوگرام

بخش آمار: در این بخش می توانید میزان لحظه ای و هفت روز اخیر فعالیت ربات و افزایش فالور های خود در را مشاهده کنید.

6 دیدگاه دربارهٔ «بخش های مختلف نرم افزار اتوگرام بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام»

    1. مخزن در هر بخش به معنای آیتم های جمع آوری شده (پیج ها، پست ها و …) برای انجام عملکرد مورد نظر (فالو، آنفالو، لایک و …) می باشد. اگر دکمه پاکسازی مخزن را بزنید آیتم های جمع آوری شده قبلی پاک شده و ربات به جمع آوری آیتم های جدید اقدام خواهد کرد. استفاده از گزینه پاکسازی مخزن فقط برای مخزن لایک و کامنت آن هم به صورت روزانه توصیه می شود.

    1. برای استفاده از افزونه اتوگرام برای چند اکانت اینستاگرام به صورت همزمان، لازم است از بخش تنظیمات کاربری مرورگر گوگل کروم خود کاربر جدید اضافه کرده و افزونه را بر روی آن نصب نمایید.

  1. اگه اینترنت چند دقیقه قطع بشه بعد دوباره وصل بشه روبات دوباره ادامه میده یا کلا متوقف میشه؟

    1. اگر در هنگام فعالیت ربات اینترنت شما قطع شود فعالیت ربات نیز متوقف خواهد شد و پس از اتصال دوباره اینترنت ربات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.