ربات افزایش فالوور اینستاگرام اتوگرام به صورت یک افزونه برای گوگل کروم طراحی شده و تنها در ویندوز قابل اجراست، بنابراین بایستی مرورگر گوگل کروم برروی سیستم شما نصب شده باشد. 

(ساخت چنین اپلیکیشنی با چنین قابلیت هایی برای اندروید امکان پذیر نیست!)

نحوه نصب افزونه  ربات اینستاگرام اتوگرام بر روی گوگل کروم ویندوز

فایل افزونه اتوگرام که به صورت فشرده با فرمت زیپ است دانلود و طبق مراحل زیر نصب کنید. (باید قبل از نصب فایل را از حالت  فشرده خارج کنید)

مرحله اول: بر روی علامت سه نقطه موجود در زیر ضربدر گوگل کروم کلید کرده و نشانگر موس را بر روی More tools قرار دهید سپس در پنجره باز شده بر روی Extensions کلیک کنید.

مرحله دوم: در صفحه باز شده حالت Developer mode واقع در زیر علامت سه نقطه را فعال کرده سپس بر روی LOAD UNPACKED کلیک کنید و پوشه اتوگرام که از حالت فشرده خارج کرده اید را انتخاب کنید.

اکنون افزونه اتوگرام نصب شده و با کلیک کردن بر روی آیکون آن در گوشه صفحه اجرا می شود. 

نحوه استفاده از اتوگرام

همزمان با باز کردن اتوگرام در گوگل کروم سایت اینستاگرام نیز برای امنیت بیشتر به صورت خودکار باز می شود که نباید آن را ببندید در غیر اینصورت اتوگرام از فعالیت باز می ایستد.

جمع آوری از پیج ها: در قسمت جستجو که در بالای سایت اینستاگرام قرار دارد نام یک پیج را تایپ کرده و وارد آن شوید، در گوشه پایین پیج دو گزینه جمع آوری از لایک ها و کامنت ها (یعنی اتوگرام افرادی که پست های پیج را لایک کرده یا کامنت گذاشته اند جمع آوری می کند) و یا جمع آوری از فالور های پیج را انتخاب کنید.

جمع آوری از هشتگ ها: در قسمت جستجو که در بالای سایت اینستاگرام قرار دارد یک هشتگ را تایپ کنید (به عنوان مثال #طبیعت) و وارد آن شوید، در گوشه پایین صفحه سه گزینه کامنت خودکار، لایک خودکار و یا جمع آوری برای فالو را انتخاب کنید.

نکات مهم در استفاده از اتوگرام

  در تمام زمان فعالیت اتوگرام سیستم شما باید روشن و متصل به اینترنت باشد در غیر این صورت اتوگرام از کار می افتد.

  در صورت مواجهه با هر گونه خطا بخش انواع خطاها در تنظیمات ایمن را مطالعه کنید.

  ترافیک مصرفی اتوگرام بسیار پایین بوده حدودا در هر ساعت ۳ تا ۴ مگابایت است.

  برای بالا بردن بازدهی اتوگرام باید مطالب پیج خود را به سطح کیفی مناسب برسانید و سعی کنید به صورت روزانه پست بگذارید.

  در انتخاب صفحات و هشتگ ها برای فالو، لایک یا کامنت دقت داشته باشید که با موضوع پیج شما مرتبط باشند.

  بهتر است تعداد هشتگ هایی که برای لایک یا کامنت انتخاب میکنید بیشتر از ۵ عدد نباشد درعوض شما میتوانید هر ماه این هشتگ ها را تعویض کنید.

  برای فالو نیز بایستی تعداد افراد و هشتگ ها زیاد نباشد و هر چند وقت یکبار آنها را نیز تعویض کنید.