خانه » مقالات » ترفندهای اینستاگرام » راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

در این پست به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بازدید کنندگان بیشتری را جذب استوری خود در اینستاگرام کنید، مراحل زیر را به دقت دنبال کنید تا از میزان افزایش بازدید استوری خود شگفت زده شوید.

 

روش اول: جذاب کردن بصری محتوا

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 1

۱: از دوربین دیجیتال با کیفیت بالا برای عکس برداری استفاده کنید

بدون شک اگر از یک دوربین کیفیت بالا برای ظبط ویدیو و عکس برداری استفاده کنید کیفیت محتوای استوری شما افزایش می یابد، همچنین می توانید برای زیبایی بیشتر عکس خود از یک نرم افزار حرفه ای ویرایش عکس در کامپیوتر همچون فوتوشاپ نیز استفاده کنید.

 

 

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 2

۲: از ویدیو در استوری استفاده کنید

همواره یک ویدیو تاثیر بیشتری بر روی افراد می گذارد تا یک عکس ثابت بنابراین می توانید از این موضوع به نفع خود استفاده کنید و بهتر است از یک ویدیو ۴K برای آپلود استفاده کنید چرا که اینستاگرام ویدیو های ۴K را به نحو متفاوتی فشرده سازی می کند و افت کیفیت کاهش می یابد.

 

 

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 3

۳: استوری خود را پست کنید

اگر میزان بازدید استوری شما به حد مورد نظرتان نرسیده می توانید عکسی از آن را به همراه لینک پست کنید، با این کار تیزر استوری شما برای همه فالورها به نمایش در آمده و احتمال بازدید استوری توسط افراد افزایش می یابد.

 

 

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 4

۴: در اینستاگرام فعال باشید

اگر روزانه حداقل ۴ پست بگذارید احتمال بدست آوردن بازدید خیلی بیشتر از زمانی است که ۳ پست در هفته می گذارید.
هر چه افراد بیشتری کامت گذاشتن، لایک کردن و اشتراک گذاری های شما را مشاهده کنند شانس بازدید استوری شما نیز افزایش خواهد یافت.
نباید تمام عکس ها و ویدیو های خود را یکجا پست کنید بلکه بهتر است آن ها را در طول روز منتشر کنید تا بطور مداوم بازدید کننده داشته باشید.

 

 

روش دوم: استفاده موثر از برچسب ها و استیکر ها

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 5

۱: از هشتگ های مناسب در استوری خود استفاده کنید

به عنوان مثال اگر در استوری خود تصویر یک سگ و یک کامپیوتر دارید حتما این موارد را هشتگ کنید تا افرادی که به دنبال سگ و کامپیوتر می گردند استوری شما را در نتایج جستجو مشاهده کنند، برای این کار کافیست بر روی آیکون تایپ (Aa) کلیک کرده و از سمبل (#) استفاده کنید.

 

 

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 6

۲: افراد دیگر را در استوری خود تگ کنید

اگر افرادی مثل یک گروه موسیقی را در استوری خود تگ کنید فالوور های آن ها استوری شما را نیز مشاهده خواهند کرد، کافیست بر روی آیکون تایپ (Aa) کلیک کرده و از سمبل (@) استفاده کنید.
برای مثال اگر یک استوری در مورد علاقه خود به یک بندی موسیقی منتشر می کنید حتما نام آن را هشتگ (#) و یا تگ (@) کنید تا فالورر های آن ها استوری شما را مشاهده کنند.

 

 

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 7

۳: از تگ مکان استفاده کنید

اگر قصد دارید ویدیویی از یک مکان دیدنی را منتشر کنید بایستی نام مکان را تگ کنید تا افراد علاقه مند به این مکان جذب بازدید استوری شما شوند، برای این کار وارد قسمت استیکر ها (صورت خندان) شده و بر روی آیکون (LOCATION) کلیک کنید.
در نظر داشته باشید که افراد تنها زمانی می توانند استوری شما را از طریق مکان پیدا کنند که اکانت شما خصوصی نباشد.

 

 

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام مرحله 8

۴: از موسیقی، سوالات و نظر سنجی ها برای درگیر کردن فالوور های خود استفاده کنید

با کلیک بر روی آیکون (صورت خندان) وارد صفحه استکیر ها می شوید، افزودن موسیقی، سوال، ساخت نظر سنجی، ایجاد شمارش معکوس و ساخت امتحان تاثیر بسزایی در افزایش بازدید استوری شما می گذارد.
بدون شک هر چه فالوور های شما بیشتر از استوری شما لذت ببرند احتمال ریپوست و اشتراک گذاری آن نیز بیشتر می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.