خانه » قوانین و مقررات

با ثبت نام در سایت اتوگرام شما قوانین ما را قبول کرده اید، ما حق هرگونه تغییر در این قوانین را بدون اطلاع قبلی خواهیم داشت

 

  اتوگرام هیچ گونه قرار داد و وابستگی ای با اینستاگرام، سایت ها و سایر شبکه های اجتماعی ندارد.

  اتوگرام برای ارتقاء و تبلیغ محصولات، برند ها و یا حساب شخصی افراد در اینستاگرام ساخته شده و تابع قوانین اینستاگرام می باشد.

  اتوگرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر قانونی و مجرمانه افراد از نرم افزار نخواهد داشت، تمام مسئولیت حقوقی و هر گونه پیامد ناشی از انجام این گونه فعالیت ها بر عهده شخص یا اشخاص استفاده کننده خواهد بود.

  اگر حساب اینستاگرام شما در اثر رعایت نکردن تنظیمات ایمن به صورت موقت بلاک شود ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت.

  برای استفاده از اتوگرام باید اطلاعات حساب کاربری خود را در اینستاگرام وارد کنید؛ ما به رمز عبور حساب شما دسترسی نداریم و هیچگاه این اطلاعات را از شما درخواست نخواهیم کرد.

  تمامی افراد استفاده کننده اعم از کسانی که لایسنس رایگان را دریافت کرده و یا لایسنس را خریداری کرده اند حق دارند هر گونه مشکل اساسی ، باگ و … را به اطلاع ما برسانند تا تیم ما در اسرع وقت این مشکلات را برطرف کنند و در صورتی که این مشکل اساسی بوده و منجر به از کار افتادن نرم افزار برای مدت ۲۴ ساعت یا بیشتر شود میتوانید از پشتیبانی سایت تقاضا کنید تا زمان از دست رفته را به مدت لایسنس شما اضافه کند.

  توجه داشته باشید که تمامی حقوق نرم افزار اتوگرام محفوظ بوده و حق هرگونه دستکاری در فایل ها، تصرف و یا فروش فایل به صورت جداگانه را ندارید و این اعمال شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

   شرایط لغو سرویس و عودت وجه: امکان ۳ روز استفاده رایگان برای آشنایی با ربات به همه کاربران جدید داده می شود تا کاربران پیش از خرید از تاثیر و کارکرد ربات اطمینان حاصل کنند، با این حال باز هم امکان بازگشت وجه تا ۳ روز اول خرید با ذکر دلیل و مورد قبول واقع شدن آن وجود دارد اما کارمزد انتقال وجه (۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ریال) توسط بانک از صورت حساب کسر خواهد شد.