خانه » آموزش نصب افزونه ربات اینستاگرام اتوگرام بر روی گوگل کروم

ربات افزایش فالوور اینستاگرام اتوگرام به صورت یک افزونه برای گوگل کروم طراحی شده و تنها در ویندوز قابل اجراست، بنابراین بایستی مرورگر گوگل کروم برروی سیستم شما نصب شده باشد. 

(ساخت چنین اپلیکیشنی با چنین قابلیت هایی برای اندروید امکان پذیر نیست!)

نحوه نصب افزونه ربات اینستاگرام اتوگرام بر روی گوگل کروم ویندوز

فایل افزونه اتوگرام که به صورت فشرده با فرمت زیپ است دانلود و طبق مراحل زیر نصب کنید. (باید قبل از نصب فایل را از حالت فشرده خارج کنید)

 • مرحله اول: بر روی علامت سه نقطه موجود در زیر ضربدر گوگل کروم کلید کرده و نشانگر موس را بر روی More tools قرار دهید سپس در پنجره باز شده بر روی Extensions کلیک کنید.

 • مرحله دوم: در صفحه باز شده حالت Developer mode واقع در زیر علامت سه نقطه را فعال کرده سپس بر روی LOAD UNPACKED کلیک کنید و پوشه اتوگرام که از حالت فشرده خارج کرده اید را انتخاب کنید.

اکنون افزونه اتوگرام نصب شده و با کلیک کردن بر روی آیکون آن (در آپدیت جدید گوگل کروم تمام افزونه ها با کلیک بر روی آیکون پازل در زیر علامت ضربدر یا خروج نمایش داده می شوند) اجرا می شود. 

نحوه استفاده از اتوگرام

همزمان با باز کردن اتوگرام در گوگل کروم وبسایت اینستاگرام نیز به صورت خودکار باز می شود و بایستی وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید (بدون نیاز به پسورد: شما نام کاربری و رمز عبور خود را تنها در وبسایت اینستاگرام وارد می کنید، بنابراین ربات اینستاگرام اتوگرام بدون نیاز به پسورد شما می باشد و به آن دسترسی ندارد.)، اکنون اتوگرام آماده فعالیت است و تنها کار باقی مانده افزودن آیتم های هدف شامل پیج، هشتگ، مکان و … برای فالو، لایک، کامنت و … می باشد.

 • جمع آوری از پیج ها: در قسمت جستجو که در بالای سایت اینستاگرام قرار دارد نام یک پیج را تایپ کرده و وارد آن شوید، در گوشه پایین پیج دو گزینه جمع آوری از لایک ها و کامنت ها (یعنی اتوگرام افرادی که پست های پیج را لایک کرده یا کامنت گذاشته اند جمع آوری می کند) و یا جمع آوری از فالور های پیج را انتخاب کنید، همچنین از داخل خود ربات نیز می توانید آیتم های هدف را اضافه کنید.

 • جمع آوری از هشتگ ها: در قسمت جستجو که در بالای سایت اینستاگرام قرار دارد یک هشتگ را تایپ کنید (به عنوان مثال #طبیعت) و وارد آن شوید، در گوشه پایین صفحه سه گزینه کامنت خودکار، لایک خودکار و یا جمع آوری برای فالو را انتخاب کنید، همچنین از داخل خود ربات نیز می توانید آیتم های هدف را اضافه کنید.

آشنایی با بخش های مختلف اتوگرام قوی ترین ربات اینستاگرام:

 • داشبورد: در این بخش می توانید خلاصه ای از آخرین فعالیت های انجام شده توسط ربات از جمله: آخرین فالو ها، لایک ها، کامنت ها، آنفالو ها، آخرین فالوور های دریافتی و همچنین گزارش خطاهای احتمالی رخ داده در هنگام انجام این فعالیت ها را مشاهده کنید.

 • فالو: بخش فالو از چند قسمت تشکیل شده است از جمله: مخزن، فیلتر ها، تنظیمات و زمان های خواب، در قسمت مخزن می توانید اکانت ها، مکان ها و یا هشتگ های هدف برای انجام فالو را تعیین کنید، در قسمت فیلتر ها می توانید جنسیت اکانت هدف، تعداد فالوور ها، فالوینگ آن و … را مشخص کنید، در قسمت تنظیمات می توانید سرعت فالو و جمع آوری مخزن را مشخص کرده و برای آن ها محدودیت تعیین کنید، در قسمت زمان های خواب می توانید به صورت تصادفی زمان های عدم فعالیت ربات را تعیین کنید.

 • آنفالو: بخش آنفالو همانند بخش فالو از چند قسمت تشکیل شده است از جمله تنظیمات، فیلتر ها، لیست سفید و زمان های خواب، در قسمت لیست سفید می توانید لیستی از افرادی که نمی خواهید آنفالو شوند را وارد کنید و یا به صورت خودکار افرادی را به لیست اضافه کنید، به عنوان مثال افرادی که برای پست های شما لایک و کامنت گذاشته اند، بقیه قسمت های بخش آنفالو همانند قسمت های بخش فالو می باشند.

 • لایک: بخش لایک نیز از چند قسمت تشکیل شده از جمله مخزن، تنظیمات و زمان های خواب که مشابه قسمت های بخش های قبل هستند.

 • کامنت: بخش کامنت از نظر تنظیمات همانند بخش های دیگر می باشد و در قسمت کامنت این بخش می توانید متن های مورد نظر خود جهت کامنت گذاری را وارد کنید.

 • ذخیره کردن پست: در این بخش می توانید پیج های هدف جهت جمع آوری پست های آن ها برای پست گذاری را تعیین کنید که همانند بخش های دیگر شامل تنظیمات و زمان های خواب می باشد.

 • پست گذاری خودکار: در این بخش فایل ها و یا لینک آن ها را جهت پست گذاری انتخاب می کنید، همچنین می توانید به صورت دسته ای از سایت گوگل و پینترست تصاویری را برای این کار انتخاب کنید.

 • ارسال دایرکت خودکار: بزودی …

 • مشاهده استوری: قسمت های این بخش همانند قسمت های بخش های معرفی شده دیگر می باشد.

 • آمار فعالیت ها: در این بخش آماری از تمام فعالیت های انجام شده توسط ربات در یک ماه اخیر قابل مشاهده می باشد.

 • پروکسی: در صورتی که از ربات اینستاگرام اتوگرام برای بیش از پنج اکانت به صورت همزمان استفاده کنید لازم است بخش پروکسی را نیز فعال کنید.

 • درون ریزی و برون ریزی: در این بخش می توانید تمام تنظیمات ربات را ذخیره کرده و یا تنظیماتی که قبلا ذخیره کرده اید را بارگزاری کنید.

نکات مهم در استفاده از اتوگرام

  در تمام زمان فعالیت اتوگرام سیستم شما باید روشن و متصل به اینترنت باشد در غیر این صورت اتوگرام از کار می افتد.

  در صورت مواجهه با هر گونه خطا بخش انواع خطاها در تنظیمات ایمن را مطالعه کنید.

  ترافیک مصرفی اتوگرام بسیار پایین بوده حدودا در هر ساعت ۳ تا ۴ مگابایت است.

  برای بالا بردن بازدهی اتوگرام باید مطالب پیج خود را به سطح کیفی مناسب برسانید و سعی کنید به صورت روزانه پست بگذارید.

  در انتخاب صفحات و هشتگ ها برای فالو، لایک یا کامنت دقت داشته باشید که با موضوع پیج شما مرتبط باشند.

  بهتر است تعداد هشتگ هایی که برای لایک یا کامنت انتخاب میکنید بیشتر از ۵ عدد نباشد درعوض شما میتوانید هر ماه این هشتگ ها را تعویض کنید.

  برای فالو نیز بایستی تعداد افراد و هشتگ ها زیاد نباشد و هر چند وقت یکبار آنها را نیز تعویض کنید.