خانه » اخبار اينستاگرام » اينستاگرام از قابليت جديد اطلاع رساني پخش زنده یا لایو در صفحه پروفایل رونمایی کرد

اينستاگرام از قابليت جديد اطلاع رساني پخش زنده یا لایو در صفحه پروفایل رونمایی کرد

کاربران اینستاگرام از این پس می توانند با قرار دادن یک نشان در صفحه پروفایل خود زمان پخش های زنده یا لایو های آینده خود را به دیگران اطلاع دهند.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام روز چهارشنبه با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو در توییتر اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند نشانی را در پروفایل خود قرار داده تا به دیگران اطلاع دهند که یک پخش زنده یا لایو در راه است. پس از اینکه این بنر در صفحه پروفایل یا پیج نمایش داده شد کاربران می توانند با فالو کردن آن پیج از زمان دقیق این پخش زنده یا لایو اطلاع یابند.

اطلاع رساني پخش زنده یا لایو در صفحه پروفایل

کابران می توانند به تعداد دلخواه پخش های زنده یا لایو های برنامه ریزی شده ایجاد کنند و در این زمینه محدودیتی وجود نخواهد داشت. اگر بیش از یک پخش زنده یا لایو در راه باشد به صورت یک لیست نمایش داده خواهد شد.

موسری خاطرنشان کرد که در گذشته، کاربران از طریق یک پست یا استوری به فالوور های خود درباره پخش های زنده یا لایو های آینده خود اطلاع می دادند. با این قابلیت جدید، اینستاگرام یک روش اختصاصی جهت اطلاع رسانی پخش های زنده یا لایو های برنامه ریزی شده برای کاربران راه اندازی می کند.

این نشان نه تنها برای فالوورهای کاربر، بلکه برای تمام افرادی که وارد صفحه پروفایل یا پیج کاربر می شوند نمایش داده خواهد شد. این امر به صورت بالقوه تعداد بازدیدکنندگان پخش زنده یا لایو را افزایش خواهد داد.

منبع:techcrunch.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.