خانه » اخبار اينستاگرام » معرفي 7 قابليت جديد دايركت مسيج در بروزرساني جديد اينستاگرام

معرفي 7 قابليت جديد دايركت مسيج در بروزرساني جديد اينستاگرام

اينستاگرام در جديدترين آپديت خود به بخش ارسال پيام يا دايركت مسيج قابليت هاي جديدي را افزوده است. طبق گفته اينستاگرام اين پلتفرم قصد سرمايه گذاري بيشتري در بخش پيام رساني دارد تا برقراري ارتباط با افراد در اينستاگرام راحت تر و سرگرم كننده تر شود.

در مجموع 7 ويژگي جديد به بخش ارسال پيام افزوده شده كه شامل موارد زير است:

معرفي 7 قابليت جديد دايركت مسيج در بروزرساني جديد اينستاگرام

  • پاسخ دهي به پیام ها در حین مرور: هنگامی که در حال مرور فید خود هستید، پیام جدیدی دریافت می کنید؟ اکنون می توانید بدون رفتن به صندوق پیام ها و از دست دادن مکان خود به آن پاسخ دهید. این ویژگی جدید چت را در حین استفاده از برنامه بسیار آسان‌تر می‌کند.

  • ارسال و اشتراک گذاری سریع: اکنون می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن دکمه اشتراک گذاری، پست ها را به سرعت و بدون زحمت با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

  • مشاهده افراد آنلاین: در بالای صندوق پیام خود، می‌توانید ببینید چه کسی در آن لحظه آنلاین بوده و امکان چت کردن را دارد، این امر به شما کمک می‌کند تا فرصت‌های بی‌نظیری برای ارتباط با دوستان پیدا کنید.

معرفي 7 قابليت جديد دايركت مسيج در بروزرساني جديد اينستاگرام

  • اشتراک گذاری موسیقی: اینستاگرام با اپل موزیک، آمازون موزیک و به زودی اسپاتیفای ادغام می شود تا به کاربران اجازه دهد پیش نمایش های 30 ثانیه ای آهنگ را در چت به اشتراک بگذارند.

  • ارسال پیام به صورت بی صدا: می‌توانید بدون ایجاد مزاحمت برای دوستان به صورت بی صدا پیام ارسال کنید، مانند زمانی که می‌دانید مشغول کاری هستند یا خواب هستند. برای انجام این کار “silent@” را به پیام خود اضافه می کنید.

  • تم جدید برای بخش چت: برای تغییر حال و هوای بخش چت و یا مکالمات شخصی تر می توانید تم چت را تغییر دهید، که شامل عکس های پس زمینه آرامش بخش می شود.

  • ساخت نظرسنجی در چت گروهی: اکنون می توانید از برچسب نظرسنجی برای ایجاد یک نظرسنجی به طور مستقیم در چت گروهی استفاده کنید.

این ویژگی های جدید در حال حاضر تنها در برخی از کشورهای منتخب فعال شده اند اما بزودی شاهد ارایه این بروزرسانی در سطح جهانی خواهیم بود.

منبع: Meta

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.