خانه » اخبار اينستاگرام » مشاهده پست هاي صفحات مورد علاقه در فيد بدون فالو كردن آن ها در بروزرساني جديد اينستاگرام

مشاهده پست هاي صفحات مورد علاقه در فيد بدون فالو كردن آن ها در بروزرساني جديد اينستاگرام

اينستاگرام به تازگي و در آخرين بروزرساني خود دو راه جديد براي نحوه مشاهده پست ها در فيد معرفي كرد: صفحات مورد علاقه و صفحاتي كه فالو مي كنيد. به گفته اينستاگرام اين پلتفرم مي خواهد كه كاربران بهترين تجربه ممكن را در استفاده از اينستاگرام داشته باشند و ارائه راه‌هایی برای دیدن سریع آنچه بیشتر به آن علاقه دارید، گام مهمی در این مسیر است.

در ادامه با اين راه ها بيشتر آشنا خواهيد شد پس با ما همراه باشيد.

امكان مشاهده پست هاي صفحات مورد علاقه در فيد بدون فالو كردن آن ها در بروزرساني جديد اينستاگرام

منظور از صفحات مورد علاقه و صفحاتي كه فالو مي كنيد چيست؟

در حال حاضر فید اینستاگرام شما ترکیبی از عکس‌ها و ویدیوهای افرادی که دنبال می‌کنید، پست‌های پیشنهادی و موارد دیگر است. اما اينستاگرام در بروزرساني جديد خود تغييراتي در اين بخش ايجاد خواهد كرد.

  • صفحات مورد علاقه يا (Favorites): آخرين پست هاي منتشر شده صفحاتي كه شما انتخاب مي كنيد را نمايش خواهد داد، كه مي تواند صفحه يك دوست نزديك و يا صفحه اينفلوئنسر يا سلبريتي مورد علاقه شما باشد. علاوه بر اين پست هاي صفحات مورد علاقه در فيد اينستاگرام شما در جايگاه بالاتري به نمايش در خواهند آمد.

  • صفحاتي كه فالو مي كنيد يا (Following): جديدترين پست‌های منتشر شده صفحاتي که فالو كرده ايد را به شما نشان می‌دهد. هم روش صفحات مورد علاقه و هم روش صفحاتي كه دنبال مي كنيد، پست ها را به ترتیب زمان انتشار نمايش خواهند داد، بنابراین می توانید به سرعت به پست های اخیر آن ها دست بيابيد.

براي استفاده از هر كدام از اين دو روش كافيست بر روي لوگوي اينستاگرام در گوشه بالا چپ در صفحه اصلي اپليكيشن اينستاگرام كليك كرده و يك گزينه را انتخاب كنيد. در بخش صفحات مورد علاقه، لیست دوستانی را که با آنها در ارتباط بوده اید مشاهده خواهید کرد. برای افزودن حساب‌ها یا افراد جدید، کافی است نام آنها را در نوار جستجو تایپ کنید.

امكان مشاهده پست هاي صفحات مورد علاقه در فيد بدون فالو كردن آن ها در بروزرساني جديد اينستاگرام

نحوه كار ليست صفحات مورد علاقه

در اين روش به راحتي و با افزودن افراد يا صفحات به ليست مورد علاقه خود جديد ترين پست هاي آن ها را مشاهده خواهيد كرد. شما می توانید حداکثر 50 حساب كاربري را به لیست خود اضافه کنید و هر زمان که بخواهید در این لیست تغییراتی ایجاد کنید، وقتی افراد اضافه یا حذف می شوند خودشان مطلع نمی شوند. همانطور كه گفته شد پست هاي صفحات مورد علاقه شما در جايگاه بالاتري در فيد و همچنين با يك آيكون ستاره نمايش داده خواهند شد.

منبع: Meta

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.